Duitslanddesk: Voorbereidingsworkshop ‘Studeren in Duitsland’.

Overweeg je een studie in Duitsland en wil je graag op eenvoudige wijze meer te weten komen en alvast oefenen met de taal? Meld je dan aan voor deze workshop via duitslanddesk-dia@uva.nl. Na een introductie door een expert ga je in de praktijk aan de slag met begrippen die je nodig zult hebben (zoals ‘Semesterticket’ en ‘WG’). Vervolgens kun je in gesprek gaan met ervarings-deskundigen en is er de gelegenheid om ideeën uit te wisselen tijdens de borrel.

Waar: Goethe-Institut, Herengracht 470, Amsterdam
Wanneer: zaterdag, 24 januari 2015, 14u -18u,
Aanmelding: vóór 16 januari via duitslanddesk-dia@uva.nl
Deelname is gratis.

Met andere woorden: ERASMUS-studenten, meldt u aan!

Kaartje voor locatie:

Bestuur

Het bestuur van Sowieso doet zijn best om jullie via deze website van alle nodige informatie te voorzien!

You may also like...